Nasi lekarze

Poznaj naszych lekarzy i umów się na konsultacje.

Dr Michał Pietrzak

Jestem lekarzem rezydentem specjalizującym się w położnictwie i ginekologii.
W szerokiej dziedzinie jaką jest położnictwo i ginekologia szczególnie interesuję się ultrasonografią prenatalną, mało inwazyjnymi technikami operacyjnymi (laparoskopia). Jednak moją prawdziwą pasją jest diagnostyka i leczenie niepłodności.

Posiadam certyfikat sekcji USG Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego oraz certyfikat Fetal Medicine Foundation (świadczące o umiejętności wykonywania badań USG genetycznych między 11-13+6 tygodniem – przesiew w między innymi w kierunku zesp. Downa) – załączone zdjęcia.
Posiadam dostęp do oprogramowania wyliczjącego ryzyko wystąpienia wad genetycznych (Down, Edwards, Patau) – konieczne pobranie krwi żylnej i oznaczenie poziomu białka PAPPa i podjednostki wolnej B-HCG (tak zwane badania genetyczne)

Od lutego 2016 rozpocząłem przyjmowanie w PARKOWA MED na ul. 3 maja 46. Jest to nowa placówka dysponująca między innymi salą operacyjną dużym parkingiem oraz możliwością przyjmowania do późnych godzin wieczornych oraz w weekendy. Jest też duży parking więc nie ma problemu gdzie postawić auto.
W PARKOWEJ USG wykonuję na aparacie Voluson E8 w najlepszej wersji EXPERT. Istnieje możliwość wykonania badania w rewolucyjnej technice HDlive. Każde badanie nagrywam na pamięć przenośną typu PENDRIVE, które później można wgrać np. do smartfona. Nie nagrywam badań na płytach DVD.

Więcej informacji o mnie: http://michalpietrzakginekolog.pl/

Co nowego?

Dofinansowanie projektu

PARKOWA MED Jarosław Czeczotka spółka komandytowa realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich & [...]

Dr Jarosław Czeczotka

Absolwent Wydziału Lekarskiego Łódzkiej Akademii Medycznej w Łodzi, uzyskał tytuł specjalisty Chirurgii [...]

  • 12.05.2021

Dr Michał Rogozik

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Od początku mojej chirurgicznej przygody byłem związan [...]

  • 12.05.2021

Prof. Zbigniew Pietrzak

Praktyczną naukę położnictwa i ginekologii przeszedłem w małym, powiatowym szpitalu, gdzie uczyli mnie [...]

  • 12.05.2021

Opinie